Calendario

Septiembre 2017
LunMarMierJueVierSabDom
 << < > >>
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Anuncio

Quin est en lnea?

Miembro: 0
Visitante: 1

rss Sindicacin

Archivos

18 Dic 2015 - 18:07:33

Ankara Boşanma Avukatları

İyi bir boşanma avukatı dşncelerinizi anlamalıdır. Boşanma davası sreci zordur. Bundan dolayı dava boyunca size yardımcı olacak bir boşanma avukatı bulmanız nemlidir. Peki iyi bir ankara boşanma avukatını ne şekilde bulabilirsiniz? Bununla birlikle davanız ekişmeli mi yoksa anlaşmalı mı olacak?

Aynı zamanda boşanma davası ne şekilde aılır buna da dokunalım. Boşanma davaları iki biimde aılmaktadır. Eğer taraflar ayrılma konusunda anlaşırsa aile hakimine başvuru yapmaları durumunda anlaşmalı olarak boşanabilirler. Anlaşmalı olarak boşanmanın gerekleşmesi iin evliliğin en az bir sene srmş olmasıgerekir. Eğer birliktelik bir seneden daha az srmş ise taraflar anlaşmalı şekilde ayrılmak iin başvuruda bulunamazlar. Bu durumda ekişmeli tarzda başvuruda bulunmak zorundadırlar. Anlaşmalı şekilde evliliği sonlandırmak iin mahkemeye bir anlaşmalı boşanma protokol sunmaları gereklidir. Bu protokoln bir hukuku tarafından hazırlanması iyi olacaktır. Bunun ardından eşler hakim karşına ıkmalı ve anlaşmalı boşanma metnini kabul ettiklerini sylemelidirler. ekişmeli olarak ayrılmak iin bir boşanma nedenine ihtiya vardır. Bu boşanma nedeninin hakim tarafından kabul edilebilir olması gereklidir. bunun yanında evliliğe son verme sebebinin ispatlanması gerekir. Boşanma davasında davayı aan eş iddiasını her eşit delille ispatlayabilir. rneğin telefon dkmleri delil olarak ileri srlebilir. ekişmeli ayrılma davası baya uzun srmektedir. Bu sreci kısaltmak iin bir hukukudan yardım alınmalıdır. http://ankaraavukat.ra6.org/2014/10/26/esimden-siddet-gordum-bosanmak-istiyorum/

Ankarada Boşanma Avukatı szcğ hi bir şekilde aklımıza iyi fikirler getirmez. Bunun sebebi tecrbeler olabilir mi? Avukatların neredeyse hepsi toplumumuzu iyileştirmek iin avukat olmamıştır. oğu avukat , avukatlık yapmaya finansal sebepler sebebiyle başlamıştır. Bu nedenle Ankarada avukatınızı belirlerken ok iyi araştırmalısınız.

Fazlasıyla boşanma avukatı var. İyi avukatı hangi şekilde seeceğim? Boşanma avukatı seerken en mantıklı yol yakın evrenizin tavsiyeleridir. Diğer bir seenek ise internetten iyi bir araştırma yapmaktır. Eğer bu yola karar verdiyseniz bulduğunuz boşanma avukatlarını neren kişiler de aynı yolla bulabilirsiniz.

Vnculo permanente hacia el artculo completo

http://ankarabosanmalzmz369.bloggadoras.com/Primer-blog-b1/Ankara-BoAYanma-AvukatlarA-b1-p3.htm

Comentarios

Este artculo no tiene Comentario por el momento .....


Escribir un comentario

Estatuto de los nuevos comentarios: Publicado

Se mostrar tu URL


Por favor introduce el cdigo contenido en las imgenes.


Texto del comentario

Opciones
   (Salvar el nombre, el mail y la URL en los cookies)